İsmail Detseli UYANMA ZAMANI

UYANMA ZAMANI
İsmail Detseli

UYANMA ZAMANI

Ey Türkiye adı altında burası benimde vatanım diyen Sağcılar, Solcular, Milliyetçiler, Muhafazakarlar, Türkler, Kürtler, Lazlar, Çerkezler, Bu vatan topraklarından yaşayan insanlar.

Hatta Suriyeli, Sudanlı, Afganlı, Somalili, Iraklı, Daha Rumlar, Ermeniler, Uyanın artık gözünüzü açın, Biraz evvel son dakika olarak haberlere düşen ABD denen İslam ve insanlık düşmanının 30 bin kişilik Sınır ordusu oluşturuyoruz haberi bu ülkeye karşı İran, Irak, Suriye, Libya, Mısır, Yemen, Tunus; Katar. Yani Orta doğuda bir harp çıkarıp kendisi kenardan seyrederken, Müslüman’ı Müslüman’a kırdırıp bu coğrafyadaki kirli emellerine kavuşmak arzusunda.

Onların çıkarı söz konusu olduğunda Müttefik miş dost ülkeymiş Filan dinlemezler Öldürüp emellerine erişirler. Bunun için uyanık olmak lazım birlik olmak kenetlenmek lazım bu vatan bayrak namus meselesi Burada parti pırtı gözetimi yapılmamalı.

Şimdiye kadar içişlerine karışıp darma dağın ettikleri ülkelerin insanları hepsi bir kaos içerisinde aç sefil çoluk çocuk kadın kız ihtiyar demeden ölüm yağdırıp ırz namuslarını ayaklar altında çiğniyorlar.

 

Bunların hedefi belli Çeşitli oyunlar ile Karıştırdıkları ülkelere İran ve Türkiye yide katıp bu coğrafyanın yer altı yer üstü zenginliklerine konmak istiyorlar.

 

Burada Rusya ABD gibi Bir komşuyu Görmek istemez elbette ama şunu göz ardı etmeyelim Bu güçlü ülkeler birbirleri ile savaşmazlar bu coğrafyayı bölüşü verirler. Aman dostlarım kardeşlerim birlik olalım bölünmeyelim birlikten kuvvet doğar bizler birlik olursak diri olursak, kimseler bize bir şey yapamaz Allahın izni ile.

 

Karıştırdıkları ülke insanları Türkiye gibi bir hoşgörü ülkesi vardı oraya(buraya) sığındılar biz nereye gideriz, nereye sığınırız. Bizleri kimse kabul etmez Allah bu vatanımızı bayrağımızı ve ırz namusumuzu korusun Devletimize, ordularımıza, emniyet güçlerimize zeval vermesin.

 

Söz konusu vatanımız olunca gerisi laf’u güzaftır. Burada lider düşmanlığı yapmak parti propagandası yapmak vatana millete zarar verir gelin birlik olalım gavura darılıp da oruç yemeye gerek yoktur. Allahın selamı, rahmeti, bereketi Üzerimize olsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KAVUŞ, PEKMEZ KAYNATTI
BAŞKAN KAVUŞ, PEKMEZ KAYNATTI
Konya Şeker meyve vermeye devam ediyor
Konya Şeker meyve vermeye devam ediyor