Ölmek istemiyoruz, Taarruz Emri Bekliyoruz

Ölmek istemiyoruz, Taarruz Emri Bekliyoruz

Ölmek istemiyoruz, Taarruz Emri Bekliyoruz

   Önce söz vardı. Gizli ve etkili ledünî öğretilere göre de önce harfler yaratılmıştır. Sonra onların büyüsü ile şu görünen alem. Kur'an'da Allah C.C. "Ol der ve Olur" diye anlatır bu yaratılış sürecindeki sözün büyülü gücünü. Sözler ve harfler büyülüdür. İnsanların ve toplumların hayatını etkiler. Var eder, yok eder, güzelleştirir, çirkinleştirir, öldürür, yaşatır. Söz kudret arşı olan havada hareket eder ve icraatın sebebi olur. Halk içinde bir söz dolanır, "Emir demiri keser." "Ol der ve olur" bunun delilidir.

   Düşünüyorum da biz de sözün bu büyülü etkisinin altında, üzerimize ölü toprağı serilmiş gibi yıllarca öldürülmeyi bekliyoruz. Verilen uğursuz bir emirle 1916'dan bu yana gergin bir şehit haberi ile uyanıyoruz. Çocuklarımıza askere ölmeye hazır gönderiyoruz. Biz Vatanımız uğruna ölmeye de hazırız, ölmeye de razıyız ama sadece "ölmek" istemiyoruz. Vatanımız için yaşamalıyız da ama korkakça değil. Vatan için sadece ölünerek değil, savaşılarak da, saldırılarak da, taarruza geçilerek de mücadele yapılır. 

   "Ben size ölmeyi emrediyorum, taarruzu değil." Emri altında askerlerimizin öldüğü yeter. Ölmek istemiyoruz vatanımız için yaşayıp savaşmak istiyoruz, Türk Cihan Hâkimiyeti Mefkûresi için cihad etmek istiyoruz. "Yurtta sulh, Cihan'da sulh" sözü ile de Kava-yı Milliye sınırları içinde mahkum olmak istemiyoruz. 


   Şimdi Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kutsal makamında oturan Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'dan yıllar önce verilen bu uğursuz emri iptal ederek, Tıpkı Peygamberimiz, En Büyük Komutanımız Hazreti Muhammed Aleyhissalatü vesselam'ın "Artık onlar bize değil, biz onlara saldıracağız" dediği gibi, "Ben size ölmeyi değil, taarruzu emrediyorum" emrini bekliyoruz.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ