'27 Mayıs'a göbek atan CHP'
Erdoğan, dün Menderes'in idamına çanak tutan, bugün de 27 Mayıs'a göbek atan bir CHP var dedi
Bu haber 28 Mayıs 2011, Cumartesi 19:04:18 eklenmiş ve 1993 kez görüntülenmiştir.
'27 Mayıs'a göbek atan CHP'

 

CHP'yi ikna odalarının mimarı olarak bilinen İstanbul milletvekili ve milletvekili adayı Nur Serter'in "27 Mayıs darbesi sonrası toplum ferahlık, mutluluk duygusu yaşadı. Bunu kabul etmeyen varsa DP ile ilişkisi vardır. İnsanlar 27 Mayıs'ta neredeyse göbek atacaktı" sözleriyle vuran Erdoğan, "Dün Menderes'in idamına çanak tutan CHP, bugün de 27 Mayıs'a göbek atıyor" dedi.

 

Erdoğan Hatay'daki mitingde şunları söyledi:

 

"CHP'nin bir milletvekili adayı var. Türkiye tanır. Benim başörtülü kız öğrencilerim iyi tanır. Rektor yardımcı iken ilkel ikna uygulamasını yapan faşist uygulama yapan bir hanım. Bir TV programına çıktı. 

 

"27 Mayıs darbesi sonrası toplum ferahlık, mutluluk duygusu yaşadı. Bunu kabul etmeyen varsa DP ile ilişkisi vardır. İnsanlar 27 Mayıs'ta neredeyse göbek atacaktı" diyor. 

 

Bu mu yeni CHP? Siz idamların yapıldığı zamanı bayram ilan ettiniz. Bunun neresi yeni. Bu 40 model, 60 model CHP. Dün ezanı Türkçe okutan bugün Allah'ın ayetine sinir bozucu bulan CHP. Dün Menderes'in idamına çanak tutan bugün de 27 Mayıs'a göbek atan CHP var.

CHP'nin akıl hocası, ikinci milli şefi gazeteleri arayıp profesörün sözleri için ne der. O "Başörtülü öğrenciler Suudi Arabistan'da okusun" diyerek o profesörle aynı yerde oldu.

Video

HABER

KAYNAĞI

..

FACEBOOK YORUM  Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın

..
ETİKETLER :
Diğer Politika haberleri
 
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


Renklihaber.net  - Gerçek Haber - Konya Haberler canlı
© Copyright 2013 RenkliHaber.net. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Haber
Spor
haberler haberler ..