İşte Ak Partinin Ak Adayları

Ak Parti Konya Milletvekili aday adayları ile bir araya geldi
Bu haber 16 Mart 2011, Çarşamba 15:05:47 eklenmiş ve 11214 kez görüntülenmiştir.
İşte Ak Partinin Ak Adayları

Ak Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, toplantıda yaptığı konuşmada AK Parti’ye aday adaylığı müracaatlarında önceki seçimlere kıyasla önemli bir artış gözlemlendiğini, 2002 Seçimleri’nde 2 bin 200, 2007 Seçimleri’nde 3 bin 800 olan aday adayı sayısının 12 Haziran Genel Seçimleri için 6 bine yaklaştığını ifade etti.

 
Konya İl Teşkilatına 30’u bayan ve 141’i erkek olmak üzere toplam 171 aday adayının müracaat ettiğini belirten Sorgun "Aday adaylarımız içerisinde 12 engelli vatandaşımız da bulunmaktadır. Hiç şüphe yok ki aday adaylığı için teşkilatımıza müracaat eden 171 arkadaşımızın her biri bu görevi layıkıyla yerine getirebilecek birikim ve donanıma sahiptirler. Aday adaylarımızdan 14 kişilik bir liste çıkarmanın ne kadar zor olacağının sizler de farkındasınızdır. Ancak bizler de aday adaylarımızın içerisinde Konya’yı en iyi şekilde temsil edecek milletvekili adaylarımızın belirlenmesi için çok titiz bir çalışma yürüteceğiz. Temayül yoklaması, genel merkez mülakatı, üst komisyon mülakatlarının yanı sıra teşkilatımız, bu süreçte temel belirleyici faktörlerden biri olacaktır" dedi.
 
Aday adaylarına yönelik net mesajlar veren Sorgun sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Hiçbir aday adayının ne önünde, ne arkasında, ne yanında, ne de karşısında duracağız. Teşkilatımızın bir hafızası var. Bu hafızadan istifade edeceğiz. Aday adaylarımızdan da ülkemize ve Konya’ya dair hedef ve projelerini hazırlamalarını bekliyoruz. Aday olamasalar bile sundukları projelerden bizler, Konya ve ülkemiz istifade etmiş olacak. Bu açıdan bu süreci çok yönlü ve en verimli şekilde geçirme gayretindeyiz. Aday adaylarımızdan oluşacak bir “Erdemliler Platformu”nu hayata geçirmenin çabasını sarf edeceğiz. AK Parti Konya Milletvekili Aday tespit sürecinin ilk programını bugün, aday adaylarımızla temayülde oy kullanacak teşkilat mensuplarımızı bir araya getireceğimiz tanıtım programı ile başlatıyoruz. Bunun için hazırladığımız program çerçevesinde her aday adayımız için salonda bir masa tahsis edilerek teşkilat mensuplarımızın aday adaylarımızı daha yakından tanıma fırsatı sağlanmıştır. Aday adaylarımız da bu çerçevede teşkilat mensuplarımıza kendilerini, hedeflerini ve projelerini ifade etme imkanı bulacaklardır. Programımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor; 12 Haziran Genel Seçimleri’nin Konya’mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum"

 

..

FACEBOOK YORUM  Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın

..

HABER

KAYNAĞI

ETİKETLER : Ak Parti Konya aday Adayları
Diğer SonHaber haberleri
  
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Visit us on Google+


Anket
Diğer Anketler

AK Partiden Konya Milletvekili olarak kimi görmek istersiniz
Şampiyon kim olacak?
BEDELLİ ASKERLİK konusunda ne düşünüyorsunuz?

Renklihaber.net  - Gerçek Haber
© Copyright 2013 RenkliHaber.net. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Haber
Konya'nın Haberleri
Video Haberler
Mobil Haber
Canlı Yayınlar
Köşe Yazarları
Konya Gazeteleri Tüm Sayfalar
Spor
Konyaspor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Bursaspor
Puan Durumları
haberler haberler ..