HALKBANKTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Konya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim TURGUT’a Halk Bankasından ziyaret.
Bu haber 25 Kasım 2010, Perşembe 09:45:39 eklenmiş ve 12375 kez görüntülenmiştir.
HALKBANKTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Türkiye Halk Bankası Aziziye şubesinin açılışını yapmak üzere Konya’ya gelen Türkiye Halk bankası Genel müdür yardımcısı Yunus ESMER ve beraberindeki; Esnaf Bankacılığı Daire Başkanı Ahmet KARAKAŞ, Halkbank Konya Bölge Koordinatörü Ahmet DİNÇEL, Esnaf Kefalet Kooperatifleri Konya 6.Bölge Birliği Başkanı Mehmet BAYBAĞAN ve Halkbank Konya Şubesi Müdürleri Konya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim TURGUT’u makamında ziyaret ettiler.


Genel Müdür Yardımcısı Yunus ESMER;Konya Kefalet Kooperatifinin kredi kullandırımında Türkiye genelinde 2.sırada olduğunu ve bunu kendilerini çok memnun ettiğini belirterek ‘’çalışmalarından dolayı ilk başta Başkan İbrahim TURGUT olmak üzere Yönetim kuruluna ve çalışan personellerine çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.
 

Ziyaret ile ilgili olarak kullandırılacak kredilerle ilgili bilgi alışverişinde bulunan Yunus ESMER, Kefalet kooperatifi kredilerinden daha fazla esnafın yararlanması için daha çok çaba sarf edilmesi gerektiğini ve yapılacak çalışmalarla Konya Kefalet kooperatifinin daha iyi yerlere gelebileceğini söyledi.
 

Kooperatif Başkanı İbrahim TURGUT kendilerini ziyaret ettikleri için Yunus ESMER’e çok teşekkür ederek, ‘’Konya Kefalet Kooperatifi olarak Esnaf ve Sanatkârlarımıza en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmeye devam edeceğiz. Esnaf ve Sanatkârların kredilerini en iyi şekilde değerlendirerek bir haftadan daha kısa bir sürede esnafa kredi kullandırıyoruz’’dedi. Daha sonra Kona Esnaf kefalet Koperatifine  gösterdikleri ilgiden dolayı Halk bankası camiasına  Teşekkür eden TURGUT ziyaretin olumlu geçtiğini söyledi.


Video

HABER

KAYNAĞI

..

FACEBOOK YORUM  Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın

..
Diğer 3. Sayfa haberleri
 
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


Renklihaber.net  - Gerçek Haber - Konya Haberler canlı
© Copyright 2013 RenkliHaber.net. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Haber
Spor
haberler haberler ..