Özcan Deniz Sahneden İndirildi

Deniz, sevdiği Türk pop müziği şarkılarını söylemek için anlaştığı Nahide Motel’de sahneye çıkıp kendi şarkılırını söyleyince Çapa ’yı çileden çıkardı.
Bu haber 04 Haziran 2010, Cuma 16:57:03 eklenmiş ve 11108 kez görüntülenmiştir.
Özcan Deniz Sahneden İndirildi

HABER KAYNAĞI

içerik kaynaktan otomatik çekilmektedir.

Sevilen pop şarkılarını söylemek için anlaştığı Nahide Motel’de sahneye çıkan Özcan Deniz kendi şarkılarını söyleyince mekânın sahibi İzzet Çapa’yı çileden çıkardı. Çapa, DJ kabinine girip İbrahim Tatlıses, Ajda Pekkan şarkıları çaldı ve Deniz’i sahneden indirdi. Böyle bir şey ne duyuldu ne görüldü! Önceki gece ünlü işletmeci İzzet Çapa’nın yeni mekânı Nahide Motel'de sahneye çıkan Özcan Deniz zorla sahneden indirildi. HT Magazinin hebarine göre olay şöyle gelişti: Deniz, sevdiği Türk pop müziği şarkılarını söylemek için anlaştığı Nahide Motel’de sahneye çıkıp kendi şarkılırını söyleyince Çapa ’yı çileden çıkardı.

Duruma  müdahale eden İzzet Çapa, “Bizim konuklarımıza verdiğimiz sözde, sizinle anlaşmamızda bu değil. Yarattığımız Nahide konseptine uygun repertuvar için anlaşmıştık. Lütfen programı bitirin. Bu gece hiçbir müşteriden para alınmayacak. Sizden de geriye bir ücret talep edilmeyecektir” dedi. Özcan Deniz, uyarıya rağmen kendi şarkılarını söylemeye devam edince Çapa, DJ kabinine geçip İbrahim Tatlıses ve Ajda Pekkan şarkıları çalarak programı yarıda kesti. Araya girenler ortamı yatıştırdıktan sonra Deniz, sahneye çıkıp Zülfü Livaneli ve Orhan Gencebay gibi ünlü şarkıcıların eserlerininde bulunduğu şarkıları söyledi.

Nahide Motel’de yaşananlar hakkında açıklama yapan Özcan Deniz’in ağabeyi ve menajeri Ercan Deniz, İzzet Çapa’nın aşırı alkollü olduğunu belirtip şunları söyledi: “Bana kapıya çevre müdürlüğü ekiplerinin geldiğini, yüksek ses seviyesi yüzünden Reina, Sortie gibi kapatılabileceklerini ve bu yüzden sahneye ara
vermemizi söylediler. Biz de 10 dakika ara verdik. Bize kendi şarkınızı okumayın diye bir şey demediler. Diyemezlerde. Öyle bir anlaşma yok. Varsa göstersin. 2.5 saat sahnede kaldık. 22 şarkının 17’si başka sanatçılara aitti.”

HtMagazin

..

FACEBOOK YORUM  Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın

..

ETİKETLER : Özcan Deniz
Diğer Magazin haberleriKöşe Yazarları
 ‹ 
 › 
RenkliFace RenkliTwit

Renklihaber.net  - Gerçek Haber
© Copyright 2013 RenkliHaber.net. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Haber
Konya'nın Haberleri
Video Haberler
Mobil Haber
Canlı Yayınlar
Köşe Yazarları
Konya Gazeteleri Tüm Sayfalar
Spor
Konyaspor
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor
Bursaspor
Puan Durumları
haberler haberler ..