ÖSYM ödemelerini internetten kredi kartıyla yapabilirsiniz


ÖSYM ödemelerini internetten kredi kartıyla yapabilirsiniz

YKS ödemeleri hangi bankalara yatırılıyor YKS ÖSYM hangi bankalara para yatırılıyor 2019... YKS başvuru işlemleri 6 Mart 2019 saat 23:59'da sona erecek. YKS başvuru ücreti ise her oturum için 50,00 TL. Peki YKS başvurusu nasıl yapılacak? İşte ÖSYM 2019 YKS sınav son dakika haberleri

ÖSYM ödemelerini internetten kredi kartıyla yapabilirsiniz
ÖSYM ödemelerini internetten kredi kartıyla yapabilirsiniz Önemli Haberler

Üniversiteye giriş sınavı olan YKS’Ye ilişkin ÖSYM son dakika açıklama yaptı. Üniversite hayali kuran milyonlarca öğrenci ÖSYM 2019 YKS başvurularının ne zaman yapılacağını araştırıyor. YKS başvuru işlemleri 6 Mart 2019 saat 23:59'da sona erecek. YKS başvuru ücreti ise her oturum için 50,00 TL. Peki YKS başvurusu nasıl yapılacak? İşte ÖSYM 2019 YKS sınav son dakika haberleri… 

Ödemelerinizi https://odeme.osym.gov.tr/) adresinden vakit beklemeden ve sıra sorunu yaşamadan kredi kartınızla yapabilirsiniz. 

 

Ödeme Yerleri: Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Finansbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı; Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; ING Bank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Vakıf Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve ATM (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.); ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)

YKS son başvuru tarihi. 2018- 2019 ÖSYM takvimine göre, ortaöğretim kurumlarının (lise veya dengi okullar, açık öğretim liseleri) son sınıfında olanlar veya bir ortaöğretim kurumundan mezun olanları ilgilendiren YKS’nin ilk oturumu olan TYT, 15 Haziran 2019’da, AYT 16 Haziran 2019, YDT ise 16 Haziran 2019 tarihinde uygulanacak.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ