HP'nin ZBook serisi yenileniyor ,Son Dakika


HP'nin ZBook serisi yenileniyor ,Son Dakika

Son teknoloji tasarım sloganı ile beş yeni dizüstü bilgisayarı duyuran firma: ikisi yaratıcı profesyoneller ve üçü teknik üzerine çalışanlar için toplamda 5 ZBook modeli duyurdu.

HP'nin ZBook serisi yenileniyor ,Son Dakika
HP'nin ZBook serisi yenileniyor ,Son Dakika Haberler

Teknoloji devi HP, tüm ZBook iş serisini yeniliyor. Son teknoloji tasarım sloganı ile beş yeni dizüstü bilgisayarı duyuran firma: ikisi yaratıcı profesyoneller ve üçü teknik üzerine çalışanlar için toplamda 5 ZBook modeli duyurdu. Duyurulan bilgisayarlar sırasıyla: ZBook Studio, ZBook Studio x360, ZBook 17, ZBook 15 ve ZBook 15v.

Yeni ZBook Studio x360, "dünyanın en güçlü dönüştürülebilir PC'si" olarak tanımlanıyor. Dönüştürülebilir tasarımı, profesyonel kalitede özelliklerle donatılmış durumda. Böylece "hız ve yanıt verebilirlikle birden çok uygulamayı çalıştırabilir" ve "yüksek çözünürlüklü görüntüleri gecikmeden düzenleyebilirsiniz."

İsminden de anlaşılabileceği üzere HP ZBook Studio x360, hareketli bir menteşe sistemine sahip. Bu sayede ekranı geriye doğru katlanabilen dizüstü, 15,6 inç ekranlı 4K dokunmatik panel ile iş hayatında Adobe RGB’nin kullanışlılığını yüzde 100’ünü karşılıyor. Ekran parlaklığı 600 nit seviyesinde olan sistem, Full HD çözünürlük kalitesi sunmakta. 

Şirketin buna ek olarak yeni ZBook Studio monitör modeli de bulunuyor. Bu ay 1,499 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak olan monitör, 27 inç panelinde 2560x1440 piksel çözünürlük desteği sunuyor. Henüz diğer üç teknik üzerine üretilen modeller hakkında bir detay paylaşmayan HP, daha fazla bilginin Mayıs ayı itibaren paylaşılacağının altını çizdi.

Kartal yuvası oyun merkezi olacakOyun

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ