PUBG nin yeni haritası yolda! ,Son Dakika


PUBG nin yeni haritası yolda! ,Son Dakika

Oyun dünyasının en çok oynanan hayatta kalma oyunu PUBG'nin yeni haritası Nisan ayında kullanıcıların karşısına çıkamaya hazırlanıyor.

PUBG nin yeni haritası yolda! ,Son Dakika
PUBG nin yeni haritası yolda! ,Son Dakika Haberler

PlayerUnknown Battlegrounds nam-ı diğer PUBG,  kraliyet tacı için Fortnite'a karşı savaşırken markayı genişletme çalışmalarını hızlandırmaya devam ediyor. Daha önce de ilk detaylarını paylaştığımız Savage haritası hakkında yapımcılar bir kaç yeni bilgi paylaşımında bulundu. 

4x4 km alan ölçümüne sahip olacak olan harita, Pranga'da içerisinde halihazırda bulunan iki bölgenin (Erangel ve Miramar) sadece dörtte biri olacak. Küçük oyun alanı sayesinde, oynanışa daha fazla gerilim ekleyecek olan yeni harita için paylaşılan görselin yanı sıra yapımcılardan  beklenen tarih geldi.

2-5 Nisan tarihleri arasında sadece seçili oyuncuların deneyimleyebileceği harita için daha fazla detay pazartesi günü yapımcının resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacak. Oyuncuların yapıma karşı gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür videosu paylaşan yapımcılar, ek olarak yeni harita için video içerisinde ek görsellerde sunmakta. (2:52'den sonra yeni harita görüntüleri içermektedir) 

Haritanın yanı sıra yeni eklenecek özelliklerden biri de Flare silahı olacak. Bu silah ile oyuncular havaya fişek fırlatarak yakınlarına destek kutuları çağırabilecekler. Çoğu kullanıcı bu durumun oyunu kolaylaştıracağını düşünsede oyun alanının dar olması diğer oyuncuların pek rahat edebileceği anlamına gelmeyecektir.

PUBG'nin yeni haritası hakkında detaylar ortaya çıktı!Oyun

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ