Razer’dan yeni profesyonel mikrofon! ,Son Dakika


Razer’dan yeni profesyonel mikrofon! ,Son Dakika

Razer, yayıncılara özel profesyonel mikrofon olan Sieren Elite'i duyurdu.

Razer’dan yeni profesyonel mikrofon! ,Son Dakika
Razer’dan yeni profesyonel mikrofon! ,Son Dakika Haberler

Razer, bugün profesyonel sınıf yayıncı ekipmanların bulunduğu Razer Broadcaster ürün grubuna Razer Seiren Elite mikrofonunu ekledi.

Razer Seiren Elite, canlı ve YouTube yayıncılarına yüksek kaliteli ses sağlamak için üretilmiş profesyonel sınıf özelliklerle dolu dinamik bir USB mikrofondur. Dahili filtresi ve sınırlayıcısıyla birleştirilen tek kapsül tasarımı, daha önce yalnızca üst seviye yayın ekipmanlarında bulunan çok daha zengin, daha sıcak bir ses tınısı verir.

Razer Seiren Elite, geniş frekans kaydı için tek bir dinamik kapsül ve kardiyoit şeklinde ses yakalama desenine sahiptir. Özel filtresi, fan sesleri ya da çeşitli hava koşullarından kaynaklı istenmeyen düşük frekanslı titreşimleri ortadan kaldırır.

Ayrıca yayıncının heyecanı tavan yaptığı sırada dijital ve analog vokal sınırlayıcısı sesteki bozulmaları ve patlamaları önlemek için söz konusu akışları ve alınan kayıtları dengeli ve pürüzsüz tutar ve otomatik olarak ses kazanımlarını (gain) ayarlar.

Razer'dan bataryasız ve kablosuz oyuncu faresi! (Video)Donanım   Özellikleri

Tek Dinamik Kapsül - Zengin ve sıcak ses kalitesiDahili Yüksek Geçişli Filtre - En temiz kaydıDijital/Analog Ses Sınırlayıcı - Sıfır ses bozulması (distortion)16 bit/48kHz Örnekleme Aralığı (Sample Rate) - Optimize ses akışıSıfır Gecikme İzleme - Sıfır ses gecikmesi Düz Frekanslı Yanıt İzleme - Hatasız ses kaydıÖrnekleme Oranı: 44.1kHz / 48kHzBit Hızı: 16 bitKapsül: Tek Dinamik KapsülSes Yakalama Şekli: KardiyoitFrekans Tepkisi: 50Hz - 20kHzBağlantı: USBMaks. Ses Basınç Seviyesi: 120dBEmpedans: ≥ 16ΩGüç: 85mW (16 Ω'da)Düz Frekans Tepkisi: VarSıfır Gecikme İzleme: Var

Razer Seiren Elite, 199 dolar fiyat etiketiyle yakında satışa sunulacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ