Geçen hafta Google’da en çok ne aradık? ,Son Dakika


Geçen hafta Google’da en çok ne aradık? ,Son Dakika

Geçen hafta Türkiye'de Google’da en çok aranan konular açıklandı.

Geçen hafta Google’da en çok ne aradık? ,Son Dakika
Geçen hafta Google’da en çok ne aradık? ,Son Dakika Haberler

Geçen hafta Google’da en çok aradığımız konu ve kelimeler belli olurken Interpress’in Google Türkiye'den elde ettiği verilere göre 22-29 Ocak tarihleri arasında Türkiye’de en çok aranan konunun “Virginia Woolf kimdir” olduğu ortaya çıktı.

İkinci sırada oyuncu Ali Sunal ile evleneceği konuşulan “Nazlı Kurbanzade” yer alırken üçüncü sırayı ise “Hac kura sonuçları 2018” aldı. Dördüncü sırada aldığı üç günlük hapis cezası ile gündem de olan “Seren Serengil” yer alırken Google’da en çok aradığımız bir diğer konu “Afrin şehitleri” oldu.

Ölümünün 25. yılında anılan gazeteci yazar “Uğur Mumcu” altıncı sırada yer alırken  5 yıl önce bir röportajında söyledikleri nedeniyle gündemde olan oyuncu “Mert Fırat” geçen hafta en çok aranan isimler arasında yer aldı.

Ölümünün 17. yıldönümünde anılan “Gaffar Okkan” listede sekizinci sırada yer alırken Afrin Operasyonunda önemli hedeflerden olan ve ele geçirilen “Burseya Dağı” dokuzuncu, Ünlü bilim kurgu yazarı olan ve 88 yaşında hayatını kaybeden “Ursula K. Le Guin” ise en çok arananlar listesinde onuncu sırada yer aldı.

Google’da geçen hafta en çok aranan diğer konular ise şöyle sıralandı;

Gupse Özay Buse Narcı, Özcan Deniz Kilis Nihat Doğan, Seda Sayan Nükhet Duru, Nükhet Duru kaç yaşında Öykü Gürman Hande Yener Yıldız Tilbe Ölümlü Dünya Yasemin Adar Hamza Dursun Ali Koç, Şekip Mosturoğlu İstanbul’da kar Meltem Cumbul Nijer Başbakanı Bestemsu Özdemir Taşeron İbrahim Kalın Özdemir Asaf Alara Bozbey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
HyperX'ten yeni oyuncu ekipmanları! ,Son Dakika
HyperX'ten yeni oyuncu ekipmanları! ,Son Dakika