Çift ön kameralı LG G7 sızdırıldı ,Son Dakika


Çift ön kameralı LG G7 sızdırıldı ,Son Dakika

LG G7'nin sızdırılan görüntüsü çift ön kamera gösteriyor

Çift ön kameralı LG G7 sızdırıldı ,Son Dakika
Çift ön kameralı LG G7 sızdırıldı ,Son Dakika Haberler

LG G7 olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı ve eğer gerçek ise bize telefonun önü hakkında biraz bilgi veriyor. Kenarları her zamankinden daha ince ve LG'nin 2018 amiral gemisi bir kez daha 18:9 en-boy oranına sahip olacak gibi görünüyor. Ayrıca sızdırılan görüntü, telefonun ön yüzündeki çift kamera ayarlarını da ortaya koyuyor. LG’nin, yeni amiral gemisini Samsung’un Galaxy S9 modellerinden önce piyasaya sürerse, Qualcomm'un yeni en üst düzeydeki Snapdragon 845 yonga setini kullanamayacağından, cihazın nisan ayında daha sonra piyasaya sürülmesini planladığı bildirildi.

Şirket, geçen yılki LG G6’yı Snapdragon 835 yonga seti ile güçlendirilerek geleceği söylentileri yaşansa da, Snapdragon 821 ile donatılmak zorunda kaldı. LG G7'in 2017'nin Snapdragon 835 yongaseti ile güçlendirilmesi gerekeceğine dair söylentiler yaşanırken, daha yeni söylentiler telefonun kaputunun altında yeni Snapdragon 845'e sahip olacağı yönünde.

LG, kısa bir süre önce CES'te, ne gerekiyorsa yapacağını ve yeni telefonlar çıkarmayacağını açıkladı. Buna ek olarak, rakiplerinin (özellikle de Samsung) çıkış tarihlerini karşılamak için belli bir süre yeni modeller çıkarmayacak. Şirket, yeni akıllı telefonları için "G" adından da kurtulmayı planlıyor.

LG G7'in Mart ayı ortasında tanıtılmasını bekliyoruz ve daha önce de belirttiğimiz gibi geçen yıl olduğu gibi Mart ayı yerine nisan ayında piyasaya sürülecek.

Samsung, 'neredeyse bitmiş' katlanabilir Galaxy X'i gösterdiMobil

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ