Razer'dan bataryasız ve kablosuz oyuncu faresi! (Video) ,Son Dakika


Razer'dan bataryasız ve kablosuz oyuncu faresi! (Video) ,Son Dakika

Razer, bataryasız ve kablosuz oyuncu faresi Razer Mamba HyperFlux ile Razer Firefly HyperFlux power matını duyurdu.

Razer'dan bataryasız ve kablosuz oyuncu faresi! (Video) ,Son Dakika
Razer'dan bataryasız ve kablosuz oyuncu faresi! (Video) ,Son Dakika Haberler

Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile HyperFlux destekli fare matı ile bileşeni fareye kesintisiz ve sorunsuz olarak güç transfer edebilen yeni Razer HyperFlux Wireless Power teknolojisini tanıttı.

Diğer benzer ürünlerin aksine yeni Razer HyperFlux teknolojisi matın manyetik bir alan oluşturarak üzerinde bulunan farenin pili yerine doğrudan kendisine enerji veriyor.

Razer, Nommo hoparlörler serisini tanıttıDonanım

Bu bağlamda gücü doğrudan fareye aktaran ve pil ihtiyacını ortadan kaldıran dünyanın ilk teknolojisi olan yeni Razer HyperFlux ile artık pilsiz çok daha hafif kablosuz farelerin üretilmesi de mümkün olacak.

Razer Mamba HyperFlux ve Razer Firefly HyperFlux bu devrimsel teknolojiye sahip ilk Razer ürünleri olarak da tarihe geçiyorlar.

Razer Mamba HyperFlux ayırca Razer’ın sahibi olduğu Adaptive Frequency Technology (AFT) özelliği sayesinde mükemmel ötesi kablosuz sinyal gücüne de sahip. AFT ile fare ve bilgisayar arasındaki endüstri lideri kablosuz sinyal gücünü 2.4 GHz frekans bandında tecrübe edeceksiniz.

16.000 DPI 5G optik sensörü bulunan Razer Mamba HyperFlux kesin hareketler ve hızlı aksiyon almak için ideal.

Razer, telefon ile laptop'ı birleştirdi!Donanım

Bağlantısı kurulduğu anda fareye güç aktarımı yapan mat sayesinde fareden kesintisiz ve sorunsuz faydalanabilecekler.

Razer Mamba HyperFlux özellikleri Razer HyperFlux Kablosuz Güç Teknolojisi Razer Adaptive Frequency Teknolojisi Matsız, kablolu  kullanım için fare kablosu Gerçek 16,000 DPI’lı Razer 5G optik sensör 450 (IPS) / 50 G ivmeleme hızı Dokuz adet bağımsız programlanabilir Hyperesponse tuşlar RazerTM Mechanical Mouse Anahtarları Oyuncu ekipmanı seviyesinde fare tekerleği Lastik tutacaklı ergonomik sağ el tasarım 16.8 milyon kişiselleştirilebilir resnk seçenekli Razer ChromaTM ışıklandırma 1000 Hz Ultrapolling Razer Synapse 3 (Beta) desteği Yaklaşık boyutlar: 124.7 mm (Uzunluk) X 70.1 mm (Genişlik) X 43.2 mm (Yükseklik) Yaklaşık ağırlık (kablosuz): 96 g Kablo uzunluğu: 2.1 m (Razer HyperFlux destekli matın haricinde kablolu olarak kullanmak için)

 

Razer Firefly HyperFlux özellikleri  Razer HyperFlux Kablosuz Güç Teknolojisi Çift sert ve bez yüzey Yüksek tepkime için optimize edilmiş yüzey kaplaması 16.8 milyon kişiselleştirilebilir resnk seçenekli Razer ChromaTM ışıklandırma Kaymaz lastik taban Razer Synapse 3 (Beta) desteği Yaklaşık boyutlar:  355 mm (Uzunluk)  X 282.5 mm (Genişlik) X 12.9 mm (Yükseklik) Yaklaşık ağırlık (kablosuz): 643 g Yaklaşık ağırlık (kablolu): 685 g Kablo uzunluğu: 2.1 m / 6.89 ft.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ