Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ı duyurdu ,Son Dakika


Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ı duyurdu ,Son Dakika

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ı duyurdu. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus hangi özelliklere sahip?

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ı duyurdu ,Son Dakika
Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ı duyurdu ,Son Dakika Haberler
Bugün, büyük olasılıkla on yılın en büyük ürün etkinliği düzenleniyor ve Apple, son akıllı telefon modellerini resmen duyurdu.

Ancak şovun yıldızı kesinlikle en iyi iPhone X olacak ancak, 2017, geçen yılın 7 ve 7 Plus'larının yenilenmesi için planlanmış bir yıl. Apple'ın cihaz yayın planını takip ettiyseniz, dolayısıyla bunun iPhone 7s ve 7s Plus olarak adlandırılması daha mantıklı olacaktı. Ama öyle olmadı. Bugün baktığımız telefonların adı  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus olarak açıklandı.

Birden 8 numaraya geçme biraz fazla ani gibi görünse de, yeni ikilide tasarımdan çekirdek içlerine kadar değişen çeşitli yeni değişiklikler var - burada tüm önemli bilgileri okuyabilirsiniz.

 

Geçen yılki iPhone 7 modellerini görmüş, dokunmuş veya duymuşsanız, iPhone 8 ikilisinin tam olarak neye benzediğini zaten biliyorsunuzdur. Standart  16: 9 LCD ekran ve Touch ID sensörü telefonun özellikleri arasında yer alıyor.

Görünüşe göre, iPhone 8 kardeşler şık bir cam kapak tasarım ile seleflerinden ayrılıyor.  Ve tüm bunlar cihazların boyut ve ağırlıklarında küçük değişikliklerle sonuçlanıyor. Ayrıca iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde iPhone 7 ikilisinde olduğu gibi hiçbir kulaklık jakı mevcut değil.

Kameralar iPhone 8 ve 8 Plus'ın geçen yılın modellerine göre geliştirdiği başka bir özellikte kameralar. İlk bakışta, özellikler benziyor. iPhone 8 ve 8 Plus, sırasıyla arka ve ön kameralar için 12 MP / 7 MP sensörler kullanıyor. iPhone 8 Plus'ın arka modülü, 2x yakınlaştırma özelliğine sahip olacak ikincil kamera ile donatılmış.

Bununla birlikte Apple, içinde bulunan sensörlerin yepyeni olduğunu ve bu sensörlerin görüntü kalitesini arttırdığını söylüyor. Ayrıca, yazılım tarafında da bir ton gelişme var. Örneğin, gerçek zamanlı renk optimizasyonlarını sağlayacak yeni bir "Portre Aydınlatma" modu var. Apple'ın iddia ettiğine göre, rakiplerin kamera uygulamalarında bulunan normal filtrelerden daha iyi olacak. Ancak ne yazık ki, yalnızca daha büyük Plus kardeşte mevcut olacak.

Apple, her çerçeveyi küçük parçalar halinde analiz edecek ve her birinin içerdiği içerikleri tespit edecek olan Apple'ın yeni video kodlayıcı özelliği sayesinde daha da güçlenerek video kalitesini buna göre optimize ettiğini belirtti.

Donanım

Yeni bir iPhone neredeyse daima yeni bir Apple işlemcisi anlamına geliyor ve bu yıl istisna değil. Apple A11 Bionic, Cupertino'nun ilk altı çekirdekli yongasıdır ve düşük güç performansını göz önünde bulundurarak tasarlanmış. Ancak her zamanki gibi hesaplama yoğun görevlerde de mükemmel olacaktır. Günümüzde çoğu akıllı telefon işlemcisinde olduğu gibi, bu altı çekirdeklerin tümü eşit değil. Dört adet düşük güçlü fakat pil koruyan "Mistral" çekirdekler ve "Monsoon" olarak adlandırılan iki daha güçlü çekirdek mevcut. Depolama konusuna gelince, iki boyutta gelecek. Her iki model de 64 GB ve 256 GB versiyonlar ile satışa sunulacak.  A11 Bionic'in tamamlanması, sırasıyla 8 ve 8 Plus için 2 veya 3 GB RAM ile geliyor. Bazı Android meraklılarının düşük bulabileceği bir sayı ancak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için neredeyse kesinlikle yeterli olacak bir sayı olan iOS ' donanım iyileştirmelerine sahip. Depolama konusuna gelince, 64 GB ve 256 GB olmak üzere iki boyutta gelecek.

Bilgiler geldikçe güncellenecek....

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 2 - 3 Türkiye maçın geniş özeti ve goller izle
İsveç 2 - 3 Türkiye maçın geniş özeti ve goller izle
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu