Uber'le kan bağışı başladı! ,Son Dakika


Uber'le kan bağışı başladı! ,Son Dakika

Uber'in, gönüllü kan bağışına destek olmak amacıyla Türk Kızılayı ile başlattığı Güvenli Kan Temini Programı devam ediyor!

Uber'le kan bağışı başladı! ,Son Dakika
Uber'le kan bağışı başladı! ,Son Dakika Haberler
Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, Türk Kızılayı işbirliğinde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası hakkında şunları söylüyor: Uber olarak daha önce de Türk Kızılayı ile iyiliklere vesile olması amacıyla  çeşitli işbirliklerini hayata geçirdik. Ramazan'da gerçekleştirdiğimiz Gıda yardımı toplama projesi bunlardan en yenisi idi. Kan Bağışı işbirliği bir senelik daha uzun soluklu bir proje oldu ve çok ilgi gördü. Amacımız hem kan bağışı konusunda toplumsal bilinci artırmak hem de insanları bağış yapmaya teşvik etmek. Elde ettiğimiz rakamlar bu beklentimizin karşılıksız kalmadığının bir göstergesi oldu. Böyle yerel işbirlikleri ile Uber teknolojisini kullanarak topluma fayda sağlayacak işlere imza atmaya devam edeceğiz. Kan bağışı kampanyasına katılacak herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Uber uygulamasıyla ödeme sekmesinden Promosyon ekle butonuna basıp KANVER  promosyon kodu eklenerek kan bağışı merkezlerine gidiş ve dönüş yolculukları 40 TL'ye kadar ücretsiz. Gitmek istenen kan bağışı merkezi adrese girildikten sonra uberXL çağrısı yapılır. 

Türk Kızılayı'nın Uber ile ücretsiz yolculuk yapılabilecek kan bağışı merkezleri:Çapa Kan Bağış Merkezi Topkapı Mah.Turgut Özal Millet Cad.No:122 Fatih / İstanbulKan verme saatleri: Her gün 12:00 - 23:30 Çağlayan Kan Bağış Merkeziİstanbul Adalet Sarayı C Blok Ana Giriş Katı Çağlayan Şişli / İstanbulKan verme saatleri: Hafta içi her gün 13:30 - 22:00 Sultanahmet MeydanıKan verme saatleri: Her gün 19:00 - 02:00 Esenler Dörtyol MeydanKan verme saatleri: Her gün 18:00 - 02:00 Sultangazi MeydanUğur Mumcu Mah. Sultançiftliği Merkez Camii ÖnüKan verme saatleri: Her gün 18:30 - 01:30 Kartal Kan Bağışı MerkeziCevizli Mevkii E-5 Yan Yol No:43 Kartal/ İSTANBULKan verme saatleri: Hafta içi her gün 08:00 - 00:30, hafta sonu 12:00 - 23:30 Zeynep Kamil Kan Bağışı MerkeziNuh Kuyusu Caddesi No: 56 Üsküdar / İstanbulKan verme saatleri: Hafta içi her gün 08:00 -16:30 Kadıköy Meydan Tırİskele Meydanı Kadıköy Haldun Taner Sahnesi Yanı Kadıköy / İstanbulKan verme saatleri: Her gün 11:00 - 19:30 Üsküdar Meydan TırMimar Sinan Mah. Hakimiyeti Milliye Cd. Tarihi / ÜsküdarKan verme saatleri: Her gün 16:00 - 00:30 Maltepe Sahil ÇadırMaltepe Miting Alanı Süreyyapaşa Caddesi / MaltepeKan verme saatleri: Her gün 17:00 - 00:30 Ümraniye Belediyesi Ramazan Etkinlikleri ÇadırAtatürk Mah. Çavuşbaşı Cad. No:9 Santral Camii Yanı Ümraniye / İstanbulKan verme saatleri: Her gün 18:00 - 01:30

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ