Bu hafta çıkacak oyunlar! ,Son Dakika


Bu hafta çıkacak oyunlar! ,Son Dakika

Destiny 2 ve bir çok diğer oyun bu hafta piyasaya sürülecek!

Bu hafta çıkacak oyunlar! ,Son Dakika
Bu hafta çıkacak oyunlar! ,Son Dakika Haberler
Oyun dünyası uzun bir süredir hayli sakin günler geçiriyor. Aslında bunu fırtına öncesindeki sessizliğe benzetmek de mümkün. Zira bu ayın son 2 haftası ile önümüzdeki Ekim ve Kasım ayları fazlasıyla hareketli geçecek. Bu hafta çıkacak oyunlar listesinde de uzun süredir göremediğimiz AAA kalitesinde bir yapımla karşı karşıyayız.

Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, bu hafta çıkacak oyunlar listesinin en çok dikkat çeken ismi olarak ön plana çıkıyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Destiny 2 bir süredir beta aşamasındaydı. Elbette şunu da dip not olarak belirtelim.

Destiny 2 bu hafta yalnızca PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak. Oyunun PC versiyonu ise ilerleyen günlerde yerini alacak. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta çıkacak oyunlarla başbaşa bırakalım;

5 EylülKnack 2 (PS4)LEGO Worlds (Switch)Utawarerumono: Mask of Truth (PS4, Vita)A Hole New World (PS4)Antiquia Lost (PS4, Vita)Don’t Knock Twice (PS4, PSVR)Gunducky Industries (PS4)Licky the Lucky Lizard Lives Again (PS4)The Lost Bear (PSVR)R.B.I Baseball (Switch)Songbringer (Linux, Mac, PC, PS4, Xbox One)Spectrum (PS4)

6 EylülDestiny 2 (PS4, Xbox One)

7 EylülThe Bridge (Switch)Crystareino (3DS)Double Dragon 4 (Switch)Lightspeer: Double Speer Edition (Switch)Neurovoider (Switch)Senko no Ronde 2 (PS4)

8 EylülMonster Hunter Stories (3DS)Drive Girls (Vita)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 2 - 3 Türkiye maçın geniş özeti ve goller izle
İsveç 2 - 3 Türkiye maçın geniş özeti ve goller izle
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu