Karşınızda en gerçekçi iPhone 8 konsepti! ,Son Dakika

Konseptleri ile nam salmış olan Martin Hajek, şimdi de iPhone 8'i elden geçirdi. İşte karşınızda en gerçekçi iPhone 8 konsepti.

Karşınızda en gerçekçi iPhone 8 konsepti! ,Son Dakika
Karşınızda en gerçekçi iPhone 8 konsepti! ,Son Dakika Haberler
Apple ürünleri için hazırlamış olduğu, gerçeğe yakın konseptler ile dikkat çeken Martin Hajek, şimdi de gözünü iPhone 8'e dikti. Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 8 için Martin Hajek tarafından hazırlanan konseptler, bu zamana kadar cihaz hakkında gelen sızıntılar doğrultusunda hazırlanmış.

Martin Hajek'in hazırlamış olduğu konseptlerde; iPhone 8'in komple ekran tasarımı ile geleceğini görünüyor. Home tuşu artık iPhone 8 ile tarih olacağı için, Apple'ın iPhone 7'deki gibi Taptic Engine benzeri bir sistem geliştirmesi ve parmak izi okuyucusunu ekrana entegre etmesi bekleniyor.

iPhone 8'in arka bölümünde ise AR destekli dikine konumlandırılmış çift kamera yer alacak. Apple'ın iPhone 8'in kamerası ile bir devrim yaratması ve düşük ışıkta artık daha net ve kaliteli fotoğraf çekme imkanı sunması bekleniyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve Martin Hajek'in iPhone 8 konseptleri ile sizleri baş başa bırakalım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağızdan su gelmesi nedir
Ağızdan su gelmesi nedir
ŞANLI KONYASPORUM
ŞANLI KONYASPORUM