Snapdragon 845 mahkemede teyit edildi ,Son Dakika


Snapdragon 845 mahkemede teyit edildi ,Son Dakika

Qualcomm ve Apple arasında geçen davada, Snapdragon 845'in ismi teyit edildi.

Snapdragon 845 mahkemede teyit edildi ,Son Dakika
Snapdragon 845 mahkemede teyit edildi ,Son Dakika Haberler
Qualcomm, Apple'a karşı mücadelesine devam ediyor ve şirket, iPhone'u Amerika Birleşik Devletleri'nde yasaklanmaya çalışırken, patentli yonga setlerinden bahsetti ve mahkeme belgeleri, yeni nesil amiral gemilerine güç vermesi beklenen yeni bir ad daha ortaya koyuyor.

Snapdragon 845, Qualcomm belgelerinde SDM845 olarak gösteriliyor ve çip üreticisinin üzerinde çalıştığını teyit ediyor. Şirket, 2018'de bunu özellikli hale getirmek için tasarımın sonuçlandırılmasına çok yakın.

Yeni Snapdragon 845 hakkında çok az şey biliniyor ancak,  gelecek nesil Samsung S serisinin bu işlemci ile güçlendirileceğine inanılıyor. Galaxy S9, önümüzdeki yılın başında resmen ilan edilecek.

Bu konuda hiçbir onay verilmemesine rağmen Samsung, tipik olarak yeni Qualcomm amiral gemisi işlemcilerinin ilk benimseyenlerinden biridir ve şimdi Snapdragon 845’i yaklaşmakta olan S9 serisi için kullanması mantıklı görünüyor.

Çipi bir kenara bırakan belgeler, Qualcomm'un Apple hakkındaki savaştan vazgeçmeyi düşünmediğini ve şirketin Amerika Birleşik Devletleri'ndeki iPhone'ları yasaklatmak istediğini gösteriyor.

Apple, bu yıl Ocak ayında Qualcomm'un kendisinin sahip olmadığı patentler için telif ücreti ödemeye zorladıklarını iddia ederken Qualcomm'a karşı dava açtı ve Qualcomm da, Apple’a karşı dava açtı ve hatta Apple'ın cihazları için ürettikleri parçalar için lisans ücreti ödemesi için girişimde bulundu.

Ancak daha yakın zamanlarda Google ve Microsoft da dahil olmak üzere bazı şirketler ABD'de iPhone'ların yasaklanmasına katılmadıklarını söyleyerek Apple’a destek oldular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
Konya'da Merkezi sınavlar öğrenci alan okullar belli oldu
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ
ZEYTIN DALI ve AFRİN TÜRKÜSÜ İBRAHİM DEMİRTAŞ