Apple'ın başı, kulaklığın patlamasından dolayı dertte! ,Son Dakika

Uçakta patlayan ve kadına zarar veren kulaklığın markası bugün açıklandı. Apple'ın başı Beats yüzünden derde girdi.

Apple'ın başı, kulaklığın patlamasından dolayı dertte! ,Son Dakika
Apple'ın başı, kulaklığın patlamasından dolayı dertte! ,Son Dakika Haberler
Geçtiğimiz aylarda Pekin'den Melbournee'a uçan bir kadının kulağında kablosuz kulaklık patlamıştı. Olayın ardından patlayan kulaklığın markası dava sürecine etki edeceği için açıklanmamıştı. Bugün ise kadının kulağında patlayan kulaklığın markası belli oldu.

Kablosuz kulaklık kadının kulağında patladı!

Apple'ın uzun bir süredir bünyesinde bulunan Beats firması, bildiğiniz gibi kablosuz kulaklık üretiyor. Kablosuz Beats Studio'nun ilk modelleri AA pil ile çalışırken bu karardan Beats Studio v2 ile vazgeçmişti. Beats Studio v2 ile dahili batarya sistemine geçiş yapan Beats, böylelikle bu tip patlamaların önüne geçmek istemişti.

Ancak piyasada hala Beats Studio v1 modelleri bulunuyor. Kadının yara almasına yol açan olan patlamaya da bu kulaklıklığın neden olduğu bugün açıklandı. Apple yetkilisi olayın ardından; patlamanın üçüncü taraf pillerden kaynaklandığını açıklayarak sorumluluğun onlara ait olmadığını açıkladı.

Ancak kadın, Beats kulaklığın üzerinde ve kitapçığında üçüncü parti pillerin patlamaya neden olabileceğine dair bir ibare bulunmadığını bu yüzden Apple'dan tazminat talep edeceğini açıkladı. Bakalım Apple ile mağdur kadın arasındaki davanın ilerleyen süreci nasıl olacak?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağızdan su gelmesi nedir
Ağızdan su gelmesi nedir
ŞANLI KONYASPORUM
ŞANLI KONYASPORUM