Konya'da TOKİ kura çekilişi yapıldı sonuçlar

TOKİ tarafından Konya'da inşa edilen 802 toplu konutun noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

Konya'da TOKİ kura çekilişi yapıldı sonuçlar
Konya'da TOKİ kura çekilişi yapıldı sonuçlar Önemli Haberler

802 konut için Konya 1. Noteri İrfan Özkara huzurunda kuralar çekildi. İlk olarak konut hakkı verilen emekliler için daha sonra da şehit, gazi, engelli ve diğer vatandaşlar için kura çekimi yapıldı. Emekliler için 198, şehit, gazi, engelli ve diğer vatandaşlar için de 604 konutun hak sahipleri belirlendi. 

 

Emekli Toki Kura sonucu için 198 konut TIKLAYINIZ...

 

Normal TOKİ kura sonuç için 604 konut TIKLAYINIZ... 

 

 

Konya Meram Gödene Mahallesi

Konya Meram Gödene 804 konut  projesinde satışta olan 604 adet konutun “Hak Sahipliği Belirleme ve Konut Kura” çekilişi 11 Mayıs 2017 tarihinde saat:09:00’da başlamak üzere noter huzurunda Atiker De luxe düğün salonunda yapılacaktır.

 

 

Konya Meram Emeklilere Özel

Konya Meram Gödene 509 konut  projesinde satışta olan 198 adet konutun “Hak Sahipliği Belirleme ve Konut Kura” çekilişi 11 Mayıs 2017 tarihinde saat:09:00’da başlamak üzere noter huzurunda Atiker De luxe düğün salonunda yapılacaktır.

Konya Meram Emekliler Özel 509 Adet Konut Projesi kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilmekte olan 198 adet konut, 10 – 28 Nisan 2017 tarihleri arasında, T.Halk Bankası A.Ş.’nin Konya İli Şubeleri aracılığında, Kuralı Satış Yöntemi ile Emekli Vatandaşlarımız için satışa sunulmuştur. Konut sayısından fazla başvuru olması halinde 11 Mayıs 2017 tarihinde “Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası” çekilecektir. Ayrıca, vefat eden Emekli vatandaşımızın dul Eşi’de konut başvurusu da bulunabilecektir.)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağızdan su gelmesi nedir
Ağızdan su gelmesi nedir
ŞANLI KONYASPORUM
ŞANLI KONYASPORUM