Apple iPhone 8'in yeni bilgileri geldi ,Son Dakika

Apple iPhone 8'in yeni çizimleri telefonun beklenen bir özelliğinin gerçekleşmeyeceğini gösteriyor.

Apple iPhone 8'in yeni bilgileri geldi ,Son Dakika
Apple iPhone 8'in yeni bilgileri geldi ,Son Dakika Haberler
Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ arka kameranın hemen yanında parmak izi tarayıcı ile başlatıldığı için bazı tüketiciler bu durumdan memnun kalmadı ve hayal kırıklığına uğradılar. Çünkü Samsung'un ekranın altına parmak izi okuyucuyu yerleştirmesi söz konusuydu. Ne yazık ki, bunun gerçekleşmesi için teknoloji yeterli olamadı.

Başlangıçta, Apple iPhone 8 olarak adlandırılan bu yılki iPhone'un premium versiyonunun aynı zamanda belirli bir alana kadar Touch ID sahip olması bekleniyordu. Ama teknoloji ile ilgili yaşanan sorunlar cihazın piyasaya olası bir gecikme söylentilerine yol açmıştı.

Ancak Apple, bu özellikten vazgeçmiş gibi görünüyor. iPhone 8'in sızdırılan çizim görüntüleri, arka kamera merceğinin altında Touch ID düğmesini gösteriyor.

iPhone’un 10'uncu yıldönümü modelinin önümüzdeki ay WWDC'de açıklanacağına dair söylentiler vardı ancak, şu anda çoğu analist, iPhone 8'in, olağan Eylül döneminde, Apple iPhone 7s ve Apple iPhone 7s Plus'ın yanında tanıtılacağını söylüyor. iPhone 8, Kasım ayına kadar satışa sunulmayabilir ancak, yine de tatil amaçlı alışveriş sezonuna yetişeceği düşünülüyor.

CLSA menkul kıymet firmalarının analistleri, daha önce sızdırılmış şematikler ve diğer bilgileri kullanarak kendi iPhone 8 resimlerini ortaya çıkardı. Bu resim, dikey konumlandırılmış çift arka kamera kurulumunu ve söylentilerde yer alan 3D algılama özelliği için ek sensörleri gösteriyor. 

Aşağıda bu çizimi inceleyebilirsiniz.

78.161.174.190

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağızdan su gelmesi nedir
Ağızdan su gelmesi nedir
ŞANLI KONYASPORUM
ŞANLI KONYASPORUM