Chrome, 64 Bit'i zorunlu tutuyor! ,Son Dakika

Google'ın internet tarayıcısı Chrome'un yeni sürümünde 64 Bit'e otomatik olarak geçiliyor. Chrome'un yeni sürümü ile bazı yeni özellikler de geliyor.

Chrome, 64 Bit'i zorunlu tutuyor! ,Son Dakika
Chrome, 64 Bit'i zorunlu tutuyor! ,Son Dakika Haberler
Google, 32 Bit ve 64 Bit işletim sistemleri için internet tarayıcısı Chrome'un sürümlerini ayırmıştı. 32 Bit işletim sistemi kullananlar sadece 32 Bit Chrome'u kullanabilirken, 64 Bit işletim sistemi kullananlar ise her iki sürümü de kullanabiliyordu. Ancak Google, 64 Bit için yeni bir düzenlemeye gitti.

Chrome'un 64 Bit sürümünde gelişmiş RAM yönetimi, artırılmış grafik performansı ve güvenlik güncellemeleri bulunuyordu. Chrome sürüm 58.0.3029.96 ile artık 32 Bit Chrome kullananlar otomatik olarak Chrome'un 64 Bit sürümüne geçiş yapmış oldu. Ancak bu otomatik geçiş 4 GB ve daha üstü RAM'e sahip olan kullanıcıları kapsıyor.

Chrome'un beta sürümünde ise macOS sahiplerini bir sürpriz bekliyor. Chrome artık bildirimleri uygulama üzerinden değil native olarak direkt macOS üzerinden verecek. Bu da küçük de olsa performansta artış sunacak. Ancak bu özelliğin son kullanıcıya Chrome sürüm 59 ile sunulması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanlığı'ndan ağlatan 15 Temmuz klibi
Cumhurbaşkanlığı'ndan ağlatan 15 Temmuz klibi
Motorlu Araç Trafik Belgesi Kalkıyor
Motorlu Araç Trafik Belgesi Kalkıyor