Chrome, 'Güvenli Değil' uyarısını neden verecek? ,Son Dakika

GoDaddy, Google Chrome’un HTTP sayfalarındaki “güvenli değil” uyarısını ve küçük işletmelerin web sitelerine olası etkilerini değerlendirdi

Chrome, 'Güvenli Değil' uyarısını neden verecek? ,Son Dakika
Chrome, 'Güvenli Değil' uyarısını neden verecek? ,Son Dakika Haberler
1.      Daha profesyonel görünürsünüz. Adres çubuğunda yeşil kilit ikonunun olması koruma için ekstra bir adım attığınızı gösterir ve daha profesyonel görünmenizi sağlar.

2.      Sitenize olan sadakati artırırsınız. Web siteniz kişisel bilgilerle hesap girişi yapmayı gerektiriyorsa SSL sertifikası edinmek iyi bir fikir. Bilgilerinin korunduğunu bilen ziyaretçiler sitenizi tekrar ziyaret etmeye daha yatkın olacaktır.

3.      Daha fazla müşteri çekersiniz. Deneyimli online alışverişçiler, SSL sertifikanızın olup olmadığına bakmaya daha yatkın olabilir. Aynı zamanda SSL sertifikanız olduğunu görenler sitenizde alışveriş yaparken kendilerini daha rahat hisseder. SSL sertifikanız yoksa sunduğunuz ürün ve hizmetlere daha bakmadan bile sitenizden ayrılabilirler.

4.      Kendi bilgilerinizi de korursunuz. Gerek özel bir promosyon kodu, gerek ziyaretçinize gönderdiğiniz bir kupon olsun, SSL hem gönderdiğiniz, hem de aldığınız bilgileri korur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Süs ile SIRA DIŞI BİR RÖPORTAJ
Mustafa Süs ile SIRA DIŞI BİR RÖPORTAJ
Cumhurbaşkanlığı'ndan ağlatan 15 Temmuz klibi
Cumhurbaşkanlığı'ndan ağlatan 15 Temmuz klibi