Yandex, 23 Nisan'ı unutmadı ,Son Dakika

Yandex, hem ana sayfasında hem de popüler navigasyon uygulamasında yaptığı çok özel çalışmalarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor.

Yandex, 23 Nisan'ı unutmadı ,Son Dakika
Yandex, 23 Nisan'ı unutmadı ,Son Dakika Haberler
Önemli günleri yaptığı çalışmalarla ana sayfasına taşıyan Yandex, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel bir logoyla kutluyor.

Yandex’in 23 Nisan logosuna tıklayan kullanıcılar, Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’yla ilgili içeriklere kolaylıkla ulaşabiliyor.

İnternet kullanıcılarını çocukların hayal gücüyle renklenen dünyayı keşfetmeye davet eden Yandex’in 23 Nisan özel logosu, Yandex Türkiye çalışanlarının çocuklarının yaptığı çizimlerden yola çıkarak hazırlandı.

Apple, 23 Nisan için iPhone 7 reklamları yayınladı

Türkiye’de navigasyon denince akla gelen ilk uygulama olan Yandex Navigasyon da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmadı. Varış noktalarına rota oluşturmak amacıyla uygulamayı açan kullanıcılar sevimli bir çocuk sesinden “Rota oluşturuldu, 23 Nisan’da mutlu yolculular dilerim” mesajıyla karşılaştı.

Yandex Türkiye kullanıcılarıyla paylaştığı bu sürpriz çalışmaların yanı sıra, sosyal medya sayfalarında yer verdiği mesajlarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağızdan su gelmesi nedir
Ağızdan su gelmesi nedir
ŞANLI KONYASPORUM
ŞANLI KONYASPORUM